מהו וילון רומאי?

עוד על וילון רומאי

פרוייקטים לדוגמא

וילונות רומאיים בדירה מודרנית בתל אביב

"כמובן למטבח בחרנו וילונות רומאיים של חברת אורגון, כי זה הדבר הכי שימושי למטבח. אנחנו יכולים לשלוט בגובה של וילון, הצללה"

חדר ילדים – נבחרו וילונות רומאים בצבעים אפורים, ששומרים על הקו העיצובי הכללי בכל חדרי הבית ומעניקים לשוהים בו קלות בהפעלה וזמינות ברמת ההצללה.

דירה בבניין אסותא עם נוף לים

לחדר השינה בחרנו וילונות רומאים שנותנים הצללה מקסימלית לכל האור שחודר מכיוון מערב.

מנגנון One Touch החדש, מאפשר לכם להרים את הווילון הרומאי באמצעות משיכת השרשרת ולהוריד את הווילון באמצעות One Touch

סוגי וילונות רומאיים

וילון רומאי ממוכן

וילון רומאי ממוכן

הוילון הרומאי הממוכן מיוצר בפס ייצור ממוחשב המדויק מכל סוג תפירה אחרת. החפים הנם הכיסים הנתפרים לרוחב הווילון הרומאי. ניתן לבחור מראש אם לתפור את החף בחלק הקדמי של הווילון, כך שיבלוט כלפי החדר או שהתפירה תעשה בחלקו האחורי כך שיוסתר.

וילון רומאי קלאסי

התפירה הקלאסית בווילון הרומאי היא אולי המוכרת מכולן. היא מתבצעת במרווחים קבועים לאורך הווילון ובקווים ישרים ונקיים. התפירה הקלאסית מגיעה עם כל סוגי הווילונות הרומאים. באורגון איכות התפירה היא הגבוהה בעולם, הודות לציוד מתקדם, ניסיון ובקרת איכות קפדנית.

וילון רומאי רך

וילון רומאי רך

הוילון הרומאי הרך מעניק לחלון מראה נעים ונקי. המראה המוכר והמאופיין של הוילון הרומאי משתלב היטב עם הבדים הרכים, שמגיעים באינספור גוונים. בנוסף גם ישנם טקסטורות והדפסים שיתאימו לכל עיצוב ולכל סגנון שתבחרו.

וילון רומאי בלון/אוסטרי

וילון רומאי בלון/אוסטרי

לחובבי המראה הדרמטי מגישה אורגון את הווילון הרומאי בסגנון אוסטרי (בלון). הרומאי אוסטרי נתפר עם סרט כיווץ בראשו. תפירה בין החפים מאופיינת בצורה של גל, שתורם למראה הקלאסי רומנטי של הווילון.

וילון רומאי LIGHT CONTROL

הוילון הרומאי ממשפחת ORGON LIGHT CONTROL הוא מוצר ייחודי שעשוי בד בעל מראה רומאי. מאופיין ביכולת שליטה באור של תריס. וילון זה עשוי שתי שכבות בד נפרדות, ומעבר לכך מתאפיין בקווי תפירה דומיננטיים של החפים.

גימורים לווילונות רומאים

גימור רומאי עם בורדרים

וילון רומאי - גימור רומאי עם בורדרים

גימור רומאי עם קישוטים

וילון רומאי - גימור רומאי עם קישוטים

גימור רומאי עם קפל קבוע

וילון רומאי - גימור רומאי עם קפל קבוע

וילון רומאי עם בטנת הצללה

וילון רומאי עם בטנת הצללה

וילון רומאי עם בטנת האפלה

וילון רומאי עם בטנת האפלה
דילוג לתוכן